Klocki Lego Lego Star Wars 75147 Gwiezdny Sęp

  • 5702015592802
  • Ostatnie sztuki
  • 8-14
  • Nowy
  • Chłopcy
  • Star Wars
  • 558

193,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego Lego Star Wars 75147 Gwiezdny Sęp

Klocki Lego Lego Star Wars 75147 Gwiezdny Sęp

Dołącz do załogi Gwiezdnego Sępa podczas niebezpiecznej misji zbierania kosmicznego złomu! Dołącz do Freemakerów: Rowan, Kordi i Zander to załoga, która przemierza kosmos w poszukiwaniu odpadów. Gwiezdny Sęp ma modułowe skrzydła, silniki i blastery, więc można go skonfigurować na różne sposoby. Ma także rozkładaną górną sekcję, pod którą ukryty jest minipojazd zbieraczy z łyżką oraz miejscem dla minifigurki i Rogera, czyli przyjaznego droida R0-GR. Zestaw zawiera 3 minifigurki oraz droida.

Cechy zestawu:
* Zestaw zawiera 3 minifigurki: Rowan, Kordi i Zander, a także Rogera, przyjaznego droida R0-GR.
* Dzięki modułowym skrzydłom, silnikom i blasterom statek może zmieniać konfigurację. Ma rozkładaną sekcję górną i jest wyposażony w 2 sprężynowe działka, miniaturowy pojazd zbieraczy z łyżką oraz miejsce dla minifigurki i droida.
* Zmień konfigurację statku, wykorzystując jego modułową budowę.
* Przednia część z kokpitem daje się odłączyć i idealnie nadaje się do szybkiej ucieczki!
* Odłącz wózek i ruszaj na fantastyczną misję zbierania kosmicznego złomu.
* W zestawie akcesoria: piła, klucz, kubek i makrolornetka.
* Urządź zabawę w odgrywanie własnych niezwykłych scenariuszy ze świata telewizyjnego serialu animowanego LEGO Star Wars: The Freemaker Adventures.

 

klocki_lego_star_wars_gwiezdny_sep_75147

 

 

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.