World of Warcraft Legion PC

  • 5030917189685
  • Towar w drodze
  • 12
  • RPG
  • Tak
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • PC
  • single player/multiplayer
  • Internet

87,72 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

World of Warcraft Legion PC

World of Warcraft Legion PC


GRA WYMAGA STAŁEGO POŁĄCZENIA Z INTERNETEM. Wymaga rejestracji w usłudze Battle.net oraz posiadania konta Battle.net. Wymaga posiadania gry World of Warcraft oraz dodatków Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria i Warlords of Draenor.

World of WarCraft: Legion to szósty już dodatek do niezwykle popularnego MMO, World of Warcraft, które to przez wiele lat było niedoścignionym wzorem dla wielu firm. Za jego opracowanie odpowiada niezmienne Blizzard.

Po wydarzeniach z Warlords of Draenor, jednego z rozszerzeń, szaman Gul’dan udaje się na Broken Isles. Jest to starożytny kontynent, który w starożytności był domem cywilizacji Nocnych Elfów. Umiejscowiony w sercu Azeroth został zapomniany na wiele stuleci, co też odbiło się na jego wyglądzie - aktualnie po wspaniałych krainach zostały jedynie wspomnienia. Nie przeszkodziło to jednak w przetrwaniu Grobowca Sargerasa - mrocznego pana Płonącego Legionu. To właśnie tam udaje się Gul’dan aby raz jeszcze spowodować inwazję demonów, poprzez otwarcie nadal istniejącego portalu. W obliczu tak wielkiego zagrożenia – konsekwencje inwazji mogą okazać się dużo bardziej wyniszczające niż te z pamiętnej Wojny Starożytnych – wszyscy bohaterowie ze wszystkich kontynentów kierują się na Broken Shore, właśnie tam pojawił się portal umożliwiający przeniesienie się na dawny kontynent i stawienie czoła nadchodzącemu zagrożeniu. Zadanie to wprawdzie nie łatwe, jednak herosi mogą liczyć na pomoc zapomnianych już przez niektórych bohaterów, m.in. Allerii i Turalyona.

Twórcy zdecydowali się na wprowadzenie wielu nowości i zmian. Przede wszystkim pojawi się nowa klasa postaci – Łowca Demonów (Demon Hunter). Każdy początkujący łowca - podobnie jak w przypadku Pandarenów i Death Knightów - musi przejść odpowiednie szkolenia, zarówno to przeprowadzane przez samego mistrza Illidana (w formie retrospekcji), jak i już w czasach współczesnych. Po jego odbyciu będzie można śmiało wyruszyć w poszukiwaniu kolejnych przygód. Ponadto Demon Hunter może pełnić rolę DPS-a bądź tanka.

Blizzard przyszykował również całkowicie nowy kontynent – wspominany The Broken Isles. Został on podzielony na sześć krain: Val'sharah, Stormheim, Azsuna, Highmountain, Suramar oraz Broken Shore. To właśnie tam gracze mają możliwość wykonywania nowych zadań i zmierzenia się z potworami. Gwarantuje to nowe doświadczenie, a co za tym idzie - podniesienie poziomu swojej postaci do 110 levelu. Nowością są także artefakty, czyli legendarne bronie przeznaczone dla odpowiedniej klasy postaci – jest ich w sumie 36. Pozyskujemy je wykonując odpowiednie czynności, a następnie podczas dalszej zabawy oręż zyskuje dodatkowe bonusy. Dodatkowo pojawiły się Zakony Klasowe. Coś na wzór znanego Garnizonu, z tym wyjątkiem, że tym razem spotykają się tam wszyscy przedstawiciele danej klasy. Zakony rozmieszczone są po całym Azeroth.

Naturalnie pojawiły się nowe raidy oraz lochy (tzw. dungeony). Tych drugich na początku dodatku jest dziewięć. Wyruszając tam odwiedzamy istotne dla historii miejsca, jak choćby dawne leże Deathwinga, czy starożytną fortecę elfów. Raidów natomiast jest dwa. W ich trakcie trzeba odnaleźć Ceneriusa i zmierzyć się z Gul’danem.