Klocki Lego City 60131 Wyspa Rabusiów

  • 5702015594929
  • Bardzo dużo
  • 5-12
  • Chłopcy
  • City
  • 244

69,84 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego City 60131 Wyspa Rabusiów

Klocki Lego City 60131 Wyspa Rabusiów

Zabezpiecz łup w skrytce na Wyspie rabusiów! Pomóż złoczyńcom ukryć łup! Weź palnik i rozpraw się z sejfem, podczas gdy twój partner będzie podziwiał twoją podobiznę na policyjnym liście gończym. Zaraz, a co to za dźwięk? Zbliża się policyjny helikopter! Trzeba szybko ukryć łup i uciekać na ukrytym skuterze wodnym, zanim będzie za późno!

W zestawie 3 minifigurki:
policyjny pilot oraz dwójka złoczyńców — kobieta i mężczyzna. Zestaw Wyspa rabusiów zawiera kryjówkę w kontenerze, policyjny helikopter oraz skuter wodny, którym mogą uciec złoczyńcy. Kryjówka ma skrytkę w skalnej ścianie oraz funkcję wystrzelenia skutera w razie ucieczki Policyjny helikopter ma kręcące się wirniki, otwieraną kabinę i kamerę bezpieczeństwa Przetnij sejf palnikiem i dobierz się do sztabki złota.

Ukryj łup w tajnej skrytce, aby nie odnalazła go policja. Trzeba uciekać? Pomoże ci w tym funkcja wystrzeliwania skutera wodnego.

Wśród akcesoriów znajdziesz ognisko, list gończy, zegarek, stolik, kubek, latarkę, kajdanki, plecak, 2 banknoty, palnik, sztabkę złota i sejf. Kryjówka w kontenerze ma ok. 9 cm wysokości, 17 cm szerokości i 9 cm głębokości. Helikopter policyjny ma ok. 9 cm wysokości, 17 cm długości i 4 cm szerokości. Wymiary skutera złoczyńców to ok. 6 cm długości, 3 cm szerokości i 2 cm wysokości.

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.