Klocki Lego City 60108 Helikopter Strażacki

  • 5702015591874
  • Bardzo dużo
  • 5-12
  • Chłopcy
  • City
  • 257

89,35 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego City 60108 Helikopter Strażacki

Klocki Lego City 60108 Helikopter Strażacki

Helikopter strażacki LEGO 60108 już wystartował, również szybki motocykl mknie na pomoc.

Teraz możesz liczyć na pomoc odważnej koleżanki z pracy, w zestawie trzy figurki, a w wśród nich pani strażak. Robotnik w tarapatach! Trzeba pędzić na pomoc! Wskakuj na motocykl i jedź walczyć z płomieniami. Jeżeli nie uda ci się dotrzeć do płomieni, wezwij strażacki helikopter szybkiego reagowania i pomóż jego załodze ugasić pożar kontenera za pomocą zbiornika pełnego wody. Znów świetnie ci poszło! Zestaw zawiera 3 minifigurki: pilota, strażaka i robotnika. Ponadto w zestawie helikopter z obracającym się wirnikiem i otwieranym przedziałem ładunkowym, a także motocykl z miejscem na gaśnicę. Ustaw helikopter ponad płonącym kontenerem, a potem wypuść wodę. Później obróć dach kontenera — i już po pożarze. Wśród akcesoriów znajdziesz spawarkę, 2 kanistry z benzyną, wózek, gaśnicę, klucz, 5 klocków wody oraz piłę.

Wymiary:
helikopter: ok. 10 cm wysokości, 33 cm długości i 8 cm szerokości, motocykl ma ok. 4 cm wysokości, 7 cm długości i 2 cm szerokości, kontener ze złożonymi płomieniami ma ok. 6 cm wysokości, 12 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.