Klocki Lego Duplo 10835 Dom Rodzinny

  • 5702015865623
  • Ostatnie sztuki
  • 2-5
  • Nowy
  • Unisex
  • Duplo
  • 69

117,07 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego Duplo 10835 Dom Rodzinny

Klocki Lego Duplo 10835 Dom Rodzinny

Zestaw Dom rodzinny to okazja, by odtworzyć codzienne sytuacje i czynności. Zestaw Moje miasto LEGO DUPLO pozwala zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Łatwy do zbudowania dom stwarza nieograniczone możliwości zabawy. Dzięki niemu maluchy mogą ćwiczyć rozmaite czynności — od porannego wstawania, przez przygotowanie i jedzenie posiłków, po mycie samochodu. Dla Ciebie będzie to okazja do obserwowania, jak dzięki trzem figurkom DUPLO i scenariuszom z codziennego życia dzieci rozwijają w sobie umiejętności wcielania się w różne postacie.

Cechy zestawu:


*W zestawie trzy figurki LEGO DUPLO: mama, tata i dziecko.
*Zawiera trzy-poziomowy, modułowy dom z kuchnią, w której znajduje się otwierany piekarnik, łazienką, w której jest toaleta, umywalka i otwierana szafką z lustrem, sypialnią z łóżkami, pokojem dziecinnym z otwieranymi oknami w jaskółkach, jadalnią na tarasie dachowym, wewnętrznymi półkami, otwieranymi drzwiami i samochodem.
*W zestawie są też ułatwiające wymyślanie historyjek klocki z rysunkami lustra, papieru toaletowego, budzika,piekarnika i misia.
*Zestaw zawiera akcesoria: garnek, talerz, bagietki, dzbanek, kubek, szczotkę i kwiaty.
*Współczesne postacie, akcesoria i dekorowane klocki pomogą małym dzieciom utrwalić sposób wykonywania różnych domowych czynności i pozwolą odgrywać rozmaite scenki z codziennego życia.
*Zabawny i łatwy do zbudowania dom rodzinny wspomaga rozwój zdolności budowania i stwarza dzieciom możliwości nieograniczonej zabawy. Modułowa struktura zestawu pozwala składać go i przerabiać na wiele sposobów.
*Zabawa w pomoc przy myciu samochodu lub pieczeniu bagietek w piekarniku da maluchom mnóstwo radości.
*Produkty LEGO DUPLO zostały zaprojektowane tak, by były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek.

 

klocki_lego_duplo_dom_rodzinny_10835_1.j

 

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.