Klocki Lego Friends 41311 Pizzeria w Heartlake

  • 5702015866354
  • Bardzo dużo
  • 6-12
  • Nowa w folii
  • Dziewczynki
  • Friends
  • 289

89,76 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego Friends 41311 Pizzeria w Heartlake

Klocki Lego Friends 41311 Pizzeria w Heartlake

Włoska restauracja w Heartlake to idealne miejsce, by spotkać się z przyjaciółmi przy pysznej pizzy! Emma i Oliver pracują w popularnej pizzerii w Heartlake. Pomóż w przygotowaniu i serwowaniu pysznej pizzy! W kuchni jest zawsze mnóstwo roboty z zamówieniami. Przygotuj pizzę do pieczenia, a potem umieść ją w piecu za pomocą specjalnej łopatki. Gdy pizza się upiecze, zanieś ją na górę i zaserwuj na romantycznym tarasie. Oliver potrzebuje Twojej pomocy. Ma trochę zamówień do rozwiezienia, więc posadź go na skuterze i dostarcz pizzę do klientów z całego Heartlake.

Cechy zestawu:
* Zestaw zawiera minilaleczki Emmę i Olivera.
* W zestawie dwupoziomowy budynek pizzerii i skuter do rozwożenia zamówień.
* Na dolnym poziomie pizzerii znajdziesz kuchnię z otwieranymi drzwiami i oknami, piec do pizzy, blat, zlew, płytę do gotowania, kasę i podstawkę pod roślinę. Na górze znajduje się balkon ze stołami i krzesłami.
* W zestawie są także akcesoria: podstawa pizzy, trzy gotowe pizze z różnymi dodatkami, kawałek pizzy, łopatka do pizzy, patelnia, tarka do sera, miska, ręczna ubijaczka, wałek, pojemnik na żywność, buteleczka sosu, a także krzaczki pomidora i bazylii.
* Akcesoria restauracyjne: talerze, szklanki, przenośny telefon, kasa i rachunek.
* Przygotuj pizze do pieczenia w restauracyjnej kuchni, a potem za pomocą łopatki umieść je w piecu.
* Klienci składają zamówienia telefonicznie. Wskocz na skuter i dostarcz im pizzę do domu!
* Pomóż Emmie, która podaje gorącą pizzę klientom na restauracyjnym balkonie.

 

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.