Klocki Lego Friends 41119 Cukiernia w Heartlake

  • 5702015592093
  • Ostatnie sztuki
  • 6-12
  • Nowy
  • Dziewczynki
  • Friends
  • 439

138,13 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego Friends 41119 Cukiernia w Heartlake

Klocki Lego Friends 41119 Cukiernia w Heartlake

Pomóż kelnerce Noemi przygotować pyszne babeczki dla klientów. Wybierz najładniejsze babeczki z obrotowej witryny, a potem usiądź w ogródku wraz ze Stephanie, by zjeść je ze smakiem przy filiżance herbaty! Pogłaszcz przymilnego kota i wracaj do pracy. Przyjmij zamówienie telefoniczne i ruszaj na skuterze Noemi, by rozwozić piękne babeczki po całym Heartlake City!

 

Zestaw zawiera minilaleczki Stephanie i Noemi oraz kota. Parterowy budynek Ciastkarni w Heartlake z otwieranymi drzwiami do piekarni i sklepiku, z otwieranym piecem z tacą, mikserem, ekspresem do kawy, kasą, sofą, stolikiem i obrotową witryną. Na zewnątrz jest ogródek ze stolikiem i krzesłami oraz tablica z dzisiejszym menu. W zestawie skuter z kaskiem, pozwalający rozwozić babeczki po całym mieście. Akcesoria do piekarni: różne babeczki i polewy, taca do pieczenia i patery na ciastka. Akcesoria do kawiarni: czajniczek, filiżanki, kwiaty, telefon, moneta i banknot. Otwórz piec i wyjmij tacę pełną świeżo upieczonych babeczek. Eksperymentuj z różnymi polewami, by tworzyć idealne babeczki, i eksponuj swoje arcydzieła w obrotowej witrynie. Przyjmuj zamówienia telefoniczne i dostarczaj je skuterem. Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zestaw zawiera 439 klocków. Wymiary ciastkarni w Heartlake: 10 cm wysokości, 28 cm szerokości i 12 cm głębokości. Wymiary skutera dostawczego: 5 cm długości, 2 cm wysokości i 1 cm szerokości.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/1553/8473/products/41119-5.jpg?v=1510785192

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.