Sonic Riders PC

  • 5060138430228
  • Ostatnie sztuki
  • 3
  • Wyścigi
  • Angielska
  • PC
  • single player/multiplayer

22,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Sonic Riders PC

Sonic Riders PC


Kolejna część multiplatformowej serii gier Sonic. Tym razem główny bohater - niebieski jeż - oraz jego kompani przystępują do udziału w zwariowanych wyścigach.

Rozgrywka toczy się przy zawrotnych prędkościach, podczas których zadaniem gracza jest omijanie zakrętów oraz wszelakiej maści przeszkód. Dokonuje się tego balansując ciałem. Dzięki chwytnym i wymachującym rękom, należy zbierać różnego rodzaju pułapki, rakiety, kule kręglowe oraz inne tego typu przedmioty, które wykorzystuje się do hamowania przeciwników.

Trasy, po których przyjdzie nam śmigać z zawrotną szybkością są zróżnicowane. Do wyboru między innymi kanion, wodospady, czy starożytne ruiny.

Dostępne są dwa pojazdy: kosmiczny rower oraz deska snowboardowa unosząca się nad ziemią - urządzenie podobne do Silver Surfer'a. Maszyny można tuningować, zamieniając części na lepsze i bardziej efektywne, czy modyfikując wygląd zewnętrzny, a także kolor niektórych elementów pojazdu.

Jako kierowcę wybrać można Sonica lub postaci z innych gierek tego samego twórcy, czyli Tails, Knuckles oraz Jet Hawk. Oprócz tego istnieje możliwość użycia jako persony prowadzącej pojazd własnego avatara z usługi XBL. Decydując się na to rozwiązanie, trzeba odpowiednio zmodyfikować człowieczka w menu urządzenia.

Produkcja posiada tryb wieloosobowy. Wymaga to posiadania konta Gold w usłudze internetowej Xbox Live.

Produkt korzysta z najnowszego urządzenia dla konsoli Xbox 360 pod tytułem Kinect, co zresztą zawarto w nazwie pozycji. Jest to pierwszy tytuł producenta SEGA z tego typu kompatybilnością. Kontroler ten przenosi ruchy gracza do świata wirtualnego, nie wymagając przy tym posiadania drugiej zabawki w ręku.